• Головна
  • Через Тернопіль в напрямку півдня України курсуватиме новий поїзд
16:30, 24 травня 2016 р.

Через Тернопіль в напрямку півдня України курсуватиме новий поїзд

За результатами проведеного виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, що відбулося 16 квітня, у Тернопільській області вирішено ряд проблемних питань забезпечення залізничного сполучення.

Як повідомили в управлінні розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження облдержадміністрації, з Тернополя через Одесу до Миколаєва і Херсона призначили новий поїзд (на літній період). Також графік руху поїзда 791/792 Ковель-Тернопіль-Ковель – модифікують до Луцьк – Здолбунів- Красне-Тернопіль – Хмельницький.

«В літню пору року є доцільність видовження маршруту з Одеси до Миколаєва та Херсона оскільки Тернопільська, область, маючи великий туристичний потенціал, має обмежене сполучення з південними регіонами України, - зазначив начальник управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження Василь Ясіновський. - Модифікація маршруту Ковель-Тернопіль шляхом видовження до Хмельницького забезпечить з однієї сторони збільшення потоку туристів з Польщі та з іншої сторони потік пасажирів, що планують відпочити на Шацьких озерах».

#Тернопіль #Одеса #Херсон #поїзд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...