• Головна
  • Дорожники Тернопільщини повідомили, коли зникнуть ями на дорогах області
11:00, 27 травня 2016 р.

Дорожники Тернопільщини повідомили, коли зникнуть ями на дорогах області

Тернопільські дорожники обіцяють до 15 червня завершити ямковий ремонт на мережі доріг державного значення. Далі роботи триватимуть на місцевих автошляхах.

Слід зазначити, що ямковий ремонт прийнято вважати малоефективним, окрім того саме завдяки такому виду ремонту найлегше «прикишенити» кошти.

Водночас начальник Служби автомобільних доріг Тернопільщини Богдан Юлик знайшов аргумент на користь такого виду робіт.

«Ямковий ремонт стримує подальшу руйнацію дорожнього покриття, тому стараємось завершити ремонт швидко та якісно», - каже він.

За його словами, дорожники готові відремонтувати всі дороги капітально, тим паче є досить дорожньо-будівельних організацій, які мають потужний автопарк спецтехніки, однак обмежене фінансування не дозволяє цього зробити.

«Щороку ми відновлюємо декілька десятків кілометрів доріг поточним середнім ремонтом, а решту дорожньої мережі доводиться підтримувати дрібним поточним та ямковим ремонтами», - пояснив ситуацію Юлик.

Він додав, що наразі на дорогах області ямковим ремонтом відремонтовано 95% доріг державного значення.

Нагадаємо, що у деякі села дорожники ніяк не дійдуть. Як наслідок на Тернопільщині люди вже почали самі збиратися грошима і відремонтували дорогу, на якій "ставали мерці".

#Дорожники Тернопільщини повідомили #коли зникнуть ями на дорогах області

Коментарі

Оголошення
live comments feed...