• Головна
  • 33-річна тернополянка вчинила серію крадіжок
10:00, 28 травня 2016 р.

33-річна тернополянка вчинила серію крадіжок

Згідно ухвали про примусове затримання, 33-річна жителька обласного центру за чисельні крадіжки та ухилення від кримінальної відповідальності на час досудового розслідування поміщена до ізолятора тимчасового тримання.

Як розповів начальник відділення слідчого відділу Тернопільського відділу поліції Сергій Кисіль, підозрювана з кінця лютого цього року перебувала у розшуку.  Після спроби вчинити крадіжку на ринку зловмисницю затримали поліцейські. Проте слідчий процес для раніше судимої тернополянки закінчився на стадії оголошення підозри. На допити зловмисниця не з’являлася, уникала відповідальності.

Через три місяці злодійку вдалося розшукати. Зважаючи на стиль її життя та кримінальне минуле, - з новим багажем протиправних діянь. Тернополянці інкримінують п’ять фактів незаконного заволодіння чужим майном та спробу їх вчинити.

На совісті зловмисниці крадіжка продуктів харчування з міні-маркету, заволодіння чужим мобільним, спроба викрасти у продавця торгового закладу гаманець з грошима та інші протиправні вчинки. Триває досудове розслідування.

#Тернополянка #серія крадіжок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...