• Головна
  • «Течія його понесла під мостом» – як на Тернопільщині у річці втопився 14-річний юнак
16:30, 30 травня 2016 р.

«Течія його понесла під мостом» – як на Тернопільщині у річці втопився 14-річний юнак

У Чорткові в річці Серет потонув неповнолітній хлопець. Це сталось 27 травня, після свята останнього дзвоника, у післяобідню пору.

Нещасний випадок стався 27 червня у Чорткові. Після свята останнього дзвоника компанія молоді пішли до річки Серет. Рятувальники кажуть, компанія хлопців була нетвереза, тож не одразу помітили, що товариш зник.

– Цей юнак, якому було 14 років, вирішив купатися. І, скочивши у воду, течія його понесла під залізнодорожним мостом і потонув. Хлопці, які там були з ним, вже по їхній розмові, які прийшли на рятувально-водолазну станцію, розказали, що вони його шукали самі. Але течія не давала їм доплисти до ями, яка зятягла цього хлопчика, – розповідає TV4 начальник водолазно-рятувальної служби в Тернопільській області Василь Козак.

Водолази Чортківської рятувально-водолазної станції підняли хлопця з дна, проте вже неживого. І вкотре просять не лізти у водойми напідпитку та дотримуватись правил безпеки на воді.

– Вибирайте місця для купання. Вибирайте місця там, де вони відведені для того, безпечні місця, не пускайте своїх дітей без нагляду до водних об’єктів. Нагадую і місцевій владі, аби звернула увагу на відведення місць масового відпочинку населення, – каже Василь Козак.

#Тернопільщина #річка #потонув 14-річний юнак

Коментарі

Оголошення
live comments feed...