• Головна
  • Публічна позиція «Об’єднання «Самопоміч» щодо питання внесення змін до генплану Тернополя
09:15, 31 травня 2016 р.

Публічна позиція «Об’єднання «Самопоміч» щодо питання внесення змін до генплану Тернополя

Громаді міста відомо, що на одному з наступних пленарних засідань сесії міської ради депутати розглядатимуть питання щодо затвердження змін до містобудівної документації Тернополя (Генеральний план та план зонування).

Депутати міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» усвідомлюють усі можливі загрози від затвердження чи не затвердження цих змін. 

На спільному засіданні фракції та членів осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч» ми вирішили: лише після обговорень з громадськими організаціями, активістами та громадянами депутати зможуть прийняти правильне рішення. Наразі є три варіанти:

- Прикласти усіх зусиль аби зняти з розгляду питання про внесення змін, адже всім нам відомо, що частина тих самих змін легалізовує земельні порушення минулих років і узаконює збудовані на ділянках об’єкти. 

 - Добитися аби частину пропонованих змін зняли з документу (земля під військовою технікою, забудова річки Серет, "Екоготель" в парку, "прокурорська" земля і т.п.  - загалом ми сформували 20 вимог) і лиш тоді підтримати його. 

 - Проголосувати ЗА адже в документі, треба визнати, є й об’єктивно потрібні зміни.

 - Проголосувати ПРОТИ бо рада орган колегіальний і буде так, як покаже голосування.

Найближчим часом (проанонсуємо заздалегідь) ми проведемо зустрічі з різними середовищами та тернополянами аби визначитись, яку позицію вимагає громада.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Тернопільській міській раді.

#генплан Тернополя #позиція "Самопомочі" по генплану

Коментарі

Оголошення
live comments feed...