• Головна
  • Як тернополяни встановлювали світовий рекорд? (фото)
09:30, 31 травня 2016 р.

Як тернополяни встановлювали світовий рекорд? (фото)

В Україні провели найбільший у світі урок з англійської мови. У багатьох містах розпочали його одночасно.

Організатори намагалися по всій країні зібрати 9 тисяч учасників цього заняття і таким чином встановити світовий рекорд. А по завершенню – визначали найоригінальніше місце проведення уроку та наймолодшого і найстаршого його учасника. У Києві англомовний урок провели на Софійській площі. Тернопіль також долучився до цієї акції – на заняття в обласній універсальній науковій бібліотеці прийшло близько 60 тернополян. Перед початком уроку усіх учасників реєстрували, щоб потім внести їх імена до книги рекордів світу.

Маленька слухачка уроку англійської мови – Софійка, якій всього півтора року – мала усі шанси отримати приз, як наймолодший учасник, пише TeNews ЇЇ мати – Тетяна розповідає, що змалку навчає дитину англійської, бо сьогодні дуже важливо знати іноземні мови: «Ми прийшли сюди з моїми двома донечками, бо вважаю, що дітям треба володіти англійською, сьогодні без неї практично нікуди. Тому з Софійкою ми вже вчимо деякі слова, використовуємо англійську в іграх, включаємо мультики цією мовою, сподіваюся, що дівчинка буде добрим знавцем іноземних мов».

Тривав урок 45 хвилин, під час заняття фахівці викладали граматику англійської, тема для слухачів уроку у всіх містах була одна однокова.

#Тернопіль #світовий рекорд #англійська мова

Коментарі

Оголошення
live comments feed...