• Головна
  • Санстанція повідомила, з якого джерела біля Тернополя не варто набирати воду
09:29, 3 червня 2016 р.

Санстанція повідомила, з якого джерела біля Тернополя не варто набирати воду

З метою проведення моніторингових досліджень природніх джерел, які користуються великим попитом серед населення м. Тернополя та навколишніх сіл, фахівцями Держсанепідслужби у Тернопільській області було проведено моніторинг якості питної води за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками. 

За результатами лабораторних досліджень якість питної води із природніх джерел сіл Смиківці, Острів, Ступки, Гаї Гречинські Тернопільського району за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками відповідає ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». 

А ось в джерелі села Товстолуг Тернопільського району питна вода за бактеріологічними показниками не відповідає санітарно - гігієнічним вимогам за наявністю загальних коліформ, E. Coli, за санітарно-хімічними показниками відповідає вимогам НТД.

За фактом невідповідності води із вищевказаного джерела фахівцями Держсанепідслужби області проінформовано голову сільської ради та Головне управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області.

В Держсанепідслужбі зазначили, що показники якості питної води із природніх джерел є нестабільні і залежать від багатьох факторів природнього характеру зокрема (рівня стояння ґрунтових вод, кількості опадів, тощо), які можуть мати негативний вплив на її якість та призвести до виникнення гострих кишкових інфекцій та інших інфекційних захворювань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Санстанція повідомила #з якого джерела біля Тернополя не варто набирати воду
Останні новини
ТОП новини
"Тотальна негода накриє кілька областей України, шалена злива затопить вулиці деяких міст": де очікується гроза і дощ
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
"Ніхто в Україні не чекав на таку погоду, несамовита злива заллє конкретні області": суне негода, шалена гроза і дощ
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
Оголошення
live comments feed...