• Головна
  • Як на Тернопільщині готуються до опалювального періоду?
13:00, 8 червня 2016 р.

Як на Тернопільщині готуються до опалювального періоду?

1 червня у Чорткові відбулося виїзне засідання колегії управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації за участю заступники голів Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Монастириського, Чортківського райдержадміністрацій, голів міських (селищних) рад, керівників житлово-комунальних підприємств даних районів.

Під час колегії було розглянуто ряд питань:
- про фінансово-економічну діяльність підприємств і організацій присутніх районів, розрахунки за житлово-комунальні послуги та енергоносії;
- реалізація положень Закону України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” та його введення на місцях. Підтримка заходів із енергозбереження у житловому фонді державною та місцевими програмами енергозбереження;
- про стан підготовки господарського комплексу та соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року. Стан водопровідно-каналізаційного господарства області. Створення в області ринку палива;
- проблеми розвитку екологічної інфраструктури, благоустрій та стан утримання сміттєзвалищ та полігонів твердих побутових відходів населених пунктів області.

Як поінформував начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Михайло Олійник, розпочато підготовку галузей господарського комплексу та соціальної інфраструктури області до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року.
В опалювальному сезоні 2016/2017 року в області планується робота 1264 котелень, в тому числі 74 комунальні та 1190 відомчі: 70 в закладах охорони здоров’я, 1034 в закладах освіти, 86 в закладах культури та соціального захисту населення.

«На альтернативні види палива переведено 21 комунальну котельню та 793 відомчі (відходи деревини (тирса, брикети, пелети), електрична енергія, торф, вугілля), - констатував Михайло Олійник. - Заплановано підготовити 1256,1 км водопровідних мереж з врахуванням сільських, селищних та відомчих та 599,8 км каналізаційних мереж».

Комплексно, з видачею паспортів готовності, заплановано підготовити 2536 житлових будинки, 1367 об’єктів соціально-культурного призначення, в тому числі 830 шкіл, 474 дитячих садочки, 63 лікарні.
При підготовці дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 планується провести капітальний та поточний ремонт 55,3 тис.м? вулиць і доріг, підготовити 61 одиницю спеціалізованої техніки, Залучити 120 одиниць додаткової спецтехніки у сторонніх організацій за укладеними договорами, Заготовити 19,2 тис. т посипочного матеріалу та реагентів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #опалювальний період #підготовка
ТОП новини
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
"ТЦК підготували чоловікам жорстку несподіванку, цих людей мобілізують після 16 липня першочергово": повістки і ЗСУ
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
Оголошення
live comments feed...