• Головна
  • На Тернопільщині спостерігається дефіцит води
12:00, 10 червня 2016 р.

На Тернопільщині спостерігається дефіцит води

Протягом останніх років на водних об’єктах області спостерігається дефіцит води, пов'язаний з природною маловодністю. Одним із факторів покращення даної ситуації є відновлення природних джерел, адже витік кожної річки, річечки чи струмка починається саме з джерела.

Тернопільським облводресурсів спільно з управлінням екології та природних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації із залученням органів місцевого самоврядування проводяться обстеження наявних природних джерел та потічків на території області.

Більшість джерел потребують розчищення та відновлення. Питання щодо проведення цих робіт виносяться на розгляд сесій органів місцевого самоврядування та доводяться до органів місцевої виконавчої влади з метою виділення коштів та вжиття необхідних заходів.

Розуміючи важливість та збереження водних запасів облводресурсів активно проводить роботу по облаштуванню природних джерел, намагаючись запобігти їх зникненню і сподіваючись привернути увагу суспільства до цієї проблеми.

Впродовж поточного року водогосподарськими організаціями та органами місцевого самоврядування на території області відновлено 21 природне джерело.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщна #відновлення джерел #дефіцит води
Оголошення
live comments feed...