• Головна
  • Як знайти підробіток за 5 хвилин у Тернополі? Відповідь знає «Кабанчик»
Новини компаній
10:50, 29 червня 2016 р.

Як знайти підробіток за 5 хвилин у Тернополі? Відповідь знає «Кабанчик»

Новини компаній

Пошук підробітку – чи не найгостріше питання сьогодення. Криза вдарила по багатьом тернопільцям: хтось залишився без роботи, а комусь катастрофічно не вистачає основної зарплатні. Але ж і знайти додаткову роботу не так просто: далеко не кожен вміє швидко перекваліфікуватися і брат участь у агресивних продажах чи інших поширених сферах.

Український сервіс Kabanchik.ua допомагає містянам знаходити підробіток за декілька хвилин – причому, заробляти можна у добре знайомих сферах і використовувати будь-які власні навички.

Як знайти підробіток за 5 хвилин у Тернополі? Відповідь знає «Кабанчик», фото-1

Постійний і зручний підробіток – це не фантастика
«Працюю електриком у приватній фірмі, і на початку весни власник оголосив про введення неповного робочого тижня», - розповідає житель Тернополя Василь. – «Сімейні прибутки впали, грошей дуже не вистачало. Дійшло до того, що хотів звільнятися і їхати на заробітки. Але знайшов інший вихід. Син допоміг мені зареєструватися на сайті Kabanchik.ua і, я почав надавати послуги електрика: комусь світильник підключу, комусь мережу відремонтую, розетку заміню. Робота неважка, багато часу не займає – а свіжа копійка у кишені є чи не кожен день. Причому, я на пошуки часу майже не витрачаю».

Містянам потрібні помічники
Сервіс дійсно дозволяє зручно шукати підробіток: досить зареєструватися і обрати потрібну категорію, щоб отримувати сповіщення про появу нових завдань та залишати на них заявки. Робота переважно – разова, а основні замовники – звичайні жителі Тернополя. Цим пояснюється специфіка замовлень. Так, на сайті досить популярні будівельні роботи: містяни знаходять майстрів для облицювання стін плиткою, наклеювання шпалер, встановлення вікон, виконання комплексного ремонту.

Декілька сотень категорій та напрямків дозволяють знаходити підробіток всі бажаючим, незважаючи навіть на відсутність навичок. Поширена послуга, яку замовляють через сервіс – прибирання квартир у комплексі чи у вигляді окремих послуг, регулярно чи одноразово (наприклад, після ремонту або святкувань). Студенти та інша молодь полюбляють працювати у категорії Кур’єрські послуги, бо вони дозволяють за декілька хвилин знаходити простий та досить прибутковий підробіток.

Як знайти підробіток за 5 хвилин у Тернополі? Відповідь знає «Кабанчик», фото-2

Побут, обслуговування житла (зокрема, послуги сантехніка чи електрика), прибирання – далеко не всі поширені напрямки для додаткової роботи. Наявність специфічних професійних знань дає змогу брати у роботу складні і прибуткові замовлення. Наприклад, замовникиКабанчика довіряють майстрам ремонт холодильників – бо приватні спеціалісти без проблем вирішують всі проблеми на місті, швидко і досить недорого (принаймні, дешевше, ніж у сервісних центрах).

Стати помічником просто
Щоб отримати змогу шукати підробіток щоденно, витрачаючи на процес всього декілька хвилин, досить:

  • зареєструватися;
  • пройти перевірку паспортних даних;
  • обрати потрібну категорію;
  • заповнити анкету та портфоліо;
  • налаштувати зручний спосіб отримання сповіщень;
  • продивлятися нові замовлення та залишати заявки.

Впоратися з цим переліком можна за 10-20 хвилин – і після цього доступ до пошуку завдань буде відкрито. Кожен зможе знаходити завдання по душі і мати стабільне джерело заробітку додаткових коштів – а це дуже важливо у наші непрості часи. А ще можна самому стати замовником і знайти помічника на будь-яку справу: наприклад, няню для дитини чи водія з вантажниками для переїзду.

Як знайти підробіток за 5 хвилин у Тернополі? Відповідь знає «Кабанчик», фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кабанчик #сервис #вызов мастер #ремонт
Оголошення
live comments feed...