• Головна
  • У Тернополі підліток ледь не спровокував зіткнення двох автівок
11:15, 17 червня 2016 р.

У Тернополі підліток ледь не спровокував зіткнення двох автівок

Інцидент стався по вулиці Лучаківського, що в обласному центрі. Неповнолітній, раптово вибігши на проїжджу частину, ледь не спровокував зіткнення двох автівок. Водій однієї з них приклався до виховання пішохода не зовсім гуманними методами.

Бити дитину та ще й чужу – незаконно. Але свою поведінку житель Підгороднього Тернопільського району пояснив тим, що був у стані сильного душевного хвилювання, адже ледь не став учасником аварії. А все через підлітка, що раптово вибіг на дорогу.

До працівників поліції зателефонував очевидець інциденту і повідомив про те, що невідомий чоловік, який керував автомобілем «Мерседес» жовтого кольору наніс тілесні ушкодження малолітній особі та втік з місця події. Правоохоронці оперативно встановили «педагога з культури поведінки на дорозі». Чоловік не заперечував, що дійсно надавав запотиличників якомусь хлопчині через котрого ледь не допустив зіткнення з іншим транспортним засобом.

Поліцейські запропонували матері неповнолітнього звернутися до лікарів, аби встановити тяжкість завданих тілесних ушкоджень, проте жінка відмовилася від надання медичної допомоги синові.

Деталі інциденту ще встановлюються. Повідомлення про подію внесено до єдиного обліку. .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #підліток #виховання #ДТП
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
Оголошення