• Головна
  • «МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж)
09:35, 22 червня 2016 р.

«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж)

Медичне обладнання на загальну суму 148 тисяч гривень придбала Компанія «МРІЯ Агрохолдинг» для Гусятинської центральної районної лікарні. Представники «МРІЇ» з нагоди Дня медичного працівника передали техніку колективу лікарні.  

Як розповів тимчасово виконувач обов’язків головного лікаря Гусятинської центральної районної лікарні Василь Дереворіз, у медичному закладі 170 ліжок, поліклінічний прийом ведуть 35 спеціалістів. За день у цьому закладі можуть обстежити від 150 до 200 пацієнтів. А загалом лікарня обслуговує приблизно 40 тисяч  жителів району.

“Це обладнання покращить швидкість і якість проведення аналізів. Це підвищить якість надання нашим пацієнтам медичних послуг. Електрокардіограф буде в поліклініці. Він переносний, при необхідності буде знімати кардіограми у приймальному, реанімаційному, кардіологічному відділеннях. У нашій лікарні є два відділення проведення аналізів – цілодобова лабораторія, що розміщена на першому поверсі реанімації, і є лабораторія в поліклініці, куди під час робочого дня приходять люди. Біохімічний аналізатор буде в поліклініці для надання медпослуг усім мешканцям району”, – зазначив Василь Дереворіз.

– Біохімічний аналізатор крові коштує 114 тисяч гривень, а електрокардіограф – 14 тисяч гривень. Придбали також  всі реактиви та матеріали, які необхідні, щоб запустити цей аналізатор у роботу, – розповів заступник керівника кластеру “Тернопіль” по роботі з громадами Іван Триснюк.

«МРІЯ Агрохолдинг» підтримує медичну галузь у різних напрямках. Окрім закупівлі медобладнання, компанія на прохання медиків виділяє районним лікарням кошти на пальне для швидкої допомоги. Також надає медзакладам продукти харчування. Нещодавно Гусятинська центральна районна лікарня отримала від Компанії «МРІЯ» понад 9 тонн картоплі, яка вирощена на власних полях.

– Близько 40 тонн картоплі було виділено для лікарень наших районів, які відносяться до нашого кластеру, зокрема – це Тернопільський, Підволочиський, Збаразький, Заліщицький, Чортківський, Гусятинський і Теребовлянський райони, – зазначає Іван Триснюк. – Цього року після збору врожаю плануємо орендувати обладнання і виготовляти крупу на потреби жителів району, частину цих продуктів будемо надавати районним лікарням.

Зазначимо, від початку 2016 року на потреби медичних закладів Гусятинського району Компанія «МРІЯ Агрохолдинг» спрямувала понад 246 тисяч гривень. З цієї суми Гусятинська центральна районна лікарня отримала 165 тисяч гривень. 

«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-1
«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-2
«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-3
«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-4
«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-5
«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-6
«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-10
«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-11
«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-14
«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-18
«МРІЯ Агрохолдинг» придбав для Гусятинської лікарні дороговартісне медобладнання (Фоторепортаж), фото-19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Компанія «МРІЯ Агрохолдинг» #Гусятинська лікарня #дороговартісне медобладнання
Оголошення
live comments feed...