• Головна
  • Агрохолдинг «Мрія» і Альфа-Банк Україна підписали угоду про реструктуризацію заборгованості
Новини компаній
08:20, 22 червня 2016 р.

Агрохолдинг «Мрія» і Альфа-Банк Україна підписали угоду про реструктуризацію заборгованості

Новини компаній

Агрохолдинг «Мрія» і Альфа-Банк Україна підписали угоду про реструктуризацію заборгованості по забезпеченому кредиту на суму 30 млн доларів. Досягнуті домовленості дадуть змогу компанії «Мрія» врегулювати прострочені зобов'язання по кредиту Альфа-Банку Україна і обслуговувати борг у плановому режимі. Угоду буде імплементовано до кінця 2016 року. Частина боргу, що залишиться після реструктуризації кредиту, планується до погашення протягом 5 років.

«Ми вдячні Альфа-Банку Україна за співпрацю і конструктивний діалог. Ця угода - знакова для «Мрії», тому що це перший офіційний документ, підписаний у рамках реструктуризації боргового портфеля. Ми бачимо в ньому позитивний сигнал для інших наших кредиторів і, разом з недавно отриманим компанією фінансуванням робочого капіталу, ще один важливий крок до відновлення «Мрії». Ми продовжуємо переговори з нашими кредиторами, і сподіваємося, що зможемо досягти домовленостей поза судовими розглядами», - зазначив генеральний директор Агрохолдингу «Мрія» Саймон Чернявський.

«Ми раді, що дійшли згоди з «Мрією». Значну роль у цьому зіграло достатнє забезпечення за нашим кредитом. Досягнуті домовленості є прикладом того, що компромісні рішення можливі навіть у поточних непростих економічних умовах»,- зазначив Президент Альфа-Банку Україна Олександр Луканов.

«МРІЯ Агрохолдинг» - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, заснований в 1992 році. На сьогодні земельний банк компанії становить 180 тис. га, розташованих у Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях. Агрохолдинг вирощує пшеницю, соняшник, картоплю, кукурудзу, сою, ріпак, ячмінь, горох, гречку і сорго.

«МРІЯ» використовує власні елеватори і зерносховища потужністю 600 тис. т, а також власний насіннєвий завод виробничою потужністю 300 тонн насіння на добу. Після технічного дефолту, оголошеного в серпні 2014 року, агрохолдинг перейшов під управління кредиторів - великих міжнародних банків та інвестиційних фондів.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах.
Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, ПьотрАвен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The MarkFoundationforCancerResearch - 4,03%.
За класифікацією НБУ входить до групи «банки іноземних банківських груп».
https://alfabank.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Агрохолдинг #Мрія #Альфа-Банк
ТОП новини
"ТЦК підготували чоловікам жорстку несподіванку, цих людей мобілізують після 16 липня першочергово": повістки і ЗСУ
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
"Тотальна злива пре в одну з областей України, шалена негода вируватиме прямо завтра": суне дощ, холод і гроза
"Навіжений дощ рине на ці міста прямо завтра, синоптики застерегли про потужну негоду": буде злива, гроза і холод
Оголошення
live comments feed...