• Головна
  • Поблизу Тернополя жінка на подвір’ї знайшла змію
19:00, 21 червня 2016 р.

Поблизу Тернополя жінка на подвір’ї знайшла змію

Сьогодні мешканка села Білої Тернопільського району на своєму подвір’ї знайшла вужа. Спочатку жінка подумала, що це гадюка, тому сильно налякалася і покликала свою сусідку, яка допомогла їй змію знешкодити.

На Тернопільщині активізувалися вужі, адже, як відомо, ці тварини люблять тепло, тому при нагоді вилазять зі своїх сховищ. Якщо кілька років тому ці види змій були рідкими гостями у містах, то тепер їх можна частіше зустріти у себе на подвір’ї. Схожа історія трапилася із мешканкою села Біла, Лідією Бас, пише TV4.

– Я просто вийшла з хліва від козички і дивлюся, що щось чорне лежить. Я думала, що то якийсь метал. Я до нього, а бачу воно сховалося. Та я вже тоді перелякалася. Думаю, біжу до сусідки. Вона прийшла, а там ящики стоять важкі. І каже :”Давай знімати”. Я кажу: “Та то важко нам буде”, давай ще мужчину покличемо. Ми ще покликали мужчину, познімали ящики, – пригадує Лідія Бас, яка знайшла на своєму подвір’ї вужа.

Знахідкою виявилася змія. Спочатку жінки подумали, що це гадюка, тому вирішили знешкодити тварину. Це зробила сусідка пані Лідії, Христина Юлимська, яку вона покликала на допомогу.

– Покликала мене: “Ходи подивишся, що там є”. Ми його дістали, дивлюся – змія. А я взяла вила і його проколола. Тоді винесла його надвір і Антонівна добила по голові палкою. І ми вже були впевнені, що він не встане, – каже сусідка пані Лідії Христина Юлимська.

Хоч і знешкоджена жінками змія не виявилася гадюкою, все ж знахідка стала відомою. Тому подивитися на неї приходили сусіди, діти, робили знімки на телефон. Від тепер, селяни з обережністю будуть ходити по своїх подвір’ях, оскільки не знають, чи вуж був сам, чи все ж встиг залишити потомство. Для людини водяний вуж не становить небезпеки, оскільки не має отрути, не зважаючи на це часто цих змій знищують, приймаючи їх за гадюк, оскільки вони не мають характерних для звичайного вужа вушок.

Попри те, фахівці кажуть, відрізнити звичайного вужа від гадюки зовсім просто. Яскраві, зазвичай жовті, плями в задній частині голови, великі щитки на ній і довге струнке тіло добре відрізняють вужа від масивної гадюки, голова якої покрита дрібними лусками і щитками і ніколи не має подібних плям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #жінка на своєму подвір’ї знайшла змію
Останні новини
ТОП новини
"Тотальна негода накриє кілька областей України, шалена злива затопить вулиці деяких міст": де очікується гроза і дощ
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
"Ніхто в Україні не чекав на таку погоду, несамовита злива заллє конкретні області": суне негода, шалена гроза і дощ
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
Оголошення
live comments feed...