• Головна
  • Домашня сауна — запорука міцного здоров’я, сили та краси
Новини компаній
11:20, 24 червня 2016 р.

Домашня сауна — запорука міцного здоров’я, сили та краси

Новини компаній

Ще зовсім недавно власна сауна була предметом розкоші, символом достатку та високого соціального статусу родини. Сьогодні ж, враховуючи її користь для здоров’я, тисячі наших співвітчизників будують сауни у своєму дворі або на дачній ділянці. Ця стаття допоможе розібратися, як саме відвідування сауни впливає на організм людини та яке обладнання необхідно придбати для спорудження лазні в домашніх умовах.

Користь сауни для здоров’я

Кожен знає, що сауна знімає втому, покращує настрій та самопочуття. У чому ще полягає її користь для організму?

  • Гаряче повітря прогріває тканини, суглоби, м’язи та внутрішні органи людини, сприяє пришвидшенню циркуляції крові.

  • Сауна покращує метаболізм, зміцнює імунну систему.

  • Лікує застуди та інфекції на початкових стадіях.

  • Сприяє зменшенню артеріального тиску та підвищенню вмісту кисню у крові.

  • Разом із потом з організму виводяться шкідливі токсини та шлаки.

  • За одне відвідування сауни людина втрачає близько 1–2 % ваги.

  • Сауна зменшує напругу та біль у м’язах, роблячи їх еластичнішими. Особливо корисна лазня для спортсменів, яким необхідно швидко відновлюватися після значних навантажень.

  • Сауна сприяє позбавленню від косметичних дефектів шкіри та робить її здоровою, ніжною та красивою.

  • Відвідування сауни заряждає енергією, позбавляє від втоми та напруги, дозволяє повноцінно розслабитись.

Електрокам’янки та парогенератори для домашньої сауни

В інтернет-магазині Aquapolis.ua представлений широкий асортимент обладнання для сучасних саун. Їх найважливішим атрибутом є електрокам’янки або парогенератори.

Електрокам’янка — універсальне та зручне рішення для домашньої сауни. Такий пристрій допоможе уникнути необхідності споруджувати додаткові димовідводи та вентиляційні отвори. Крім того, не потрібно буде самотужки розтоплювати піч та чистити її від золи: управління приладом зводиться до натискання кількох кнопок. Незважаючи на простоту конструкції, електрокам’янка може підтримувати декілька режимів — «Фінська сауна» чи «Руська баня»

В електрокам’янку засипається спеціальне каміння. Нагріваючись за допомогою декількох ТЕНів, воно передає тепло в приміщення. В середньому на розігрів сауни електрокам’янки витрачають 20–40 хвилин (залежно від потужності пристрою та об’єму приміщення). Для отримання пари каміння поливається водою.

Тим, хто любить турецький хамам та бажає створити сауну не з сухою, а з вологою парою, рекомендують звернути увагу на сучасні парогенератори. Вони можуть використовуватись як самостійно, так і в якості доповнення до електричної кам’янки.

Парогенератор наповнює приміщення приємною, густою (порівняно з електрокам’янкою) парою. Прилад розігріває повітря у сауні приблизно до +6°С, але завдяки високій вологості (до 90 %) навіть за такої температури відбувається повільне та глибоке прогрівання усіх частин тіла.

Крім того, деякі парогенератори мають прилади для подачі ароматизованої пари. Для цього достатньо залити кілька крапель ароматизованого масла у спеціальний отвір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...