• Головна
  • У Тернополі поліцейські знайшли зниклого чоловіка
19:30, 24 червня 2016 р.

У Тернополі поліцейські знайшли зниклого чоловіка

Сьогодні, близько 11-ї години ранку, на службу 102 зателефонувала заявниця і повідомила, що її чоловік не повернувся додому. А його мобільний не відповідає.

Інспектори виїхали до заявниці і взяли детальний опис зниклого. Спершу взялися обдзвонювати усі приймальні відділення лікарень міста. З’ясувалося, що він перебуває у неврологічному відділенні обласної лікарні, непритомний, з ознаками сильного алкогольного отруєння і травмами голови.

Полісмени доправили дружину до лікарні, аби переконатися, що це її чоловік. Вона підтвердила. Далі за справу взялися слідчі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #поліція #зниклий чоловік
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"З 1 липня на 4 групи людей очікує колосальне збільшення пенсій, суми виростуть у рази": названі вимоги для нових виплат
Оголошення