• Головна
  • На Тернопільщині відкриють благодійну школу англійської мови
18:00, 29 червня 2016 р.

На Тернопільщині відкриють благодійну школу англійської мови

24 червня в приміщенні Тернопільської обласної бібліотеки для молоді відбулися організаційні збори учасників другої благодійної літньої школи англійської мови, яка з 4 по 23 липня відбуватиметься в Музейно-меморіальному комплексі імені Патріарха Йосифа Сліпого в селі Заздрість, що на Тернопільщині.

У ході зустрічі директор школи д-р Ірина Іванкович ознайомила курсантів з історією та основними аспектами діяльності Релігійного товариства українців-католиків «Свята Софія» США (ТСС А), яке є головним організатором і спонсором цього доброчинного проекту, інформує прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Нагадаємо, що цього року в літній школі навчатимуться сироти, переселенці, діти воїнів-учасників АТО, семінаристи Тернопільської та Київської вищих духовних семінарій УГКЦ – загалом 22 юнаків та дівчат із шести областей України. Молодь навчатимуть інструктори-носії англійської мови зі Сполучених Штатів Америки. Місце проведення школи вибрано невипадково: родинне обійстя Патріарха Йосифа Сліпого, що його заходами колишньої Голови ТСС А д-р Романи Навроцької (1921-1999) було викуплено у 1990-х рр., повинно було стати духовним та інтелектуальним центром для українців в Україні та на поселеннях. Завдяки таким ініціативам, як літня школа іноземної мови, Музейно-меморіяльний комплекс виконує цю місію: плекати віру і науку – «два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори».

Додамо, що тритижневе навчання має на меті створити повноцінне англомовне середовище для учнів, які вдосконалюватимуть знання мови на чотирьох рівнях. Захід пройде під патронатом Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #благодійна школа #англійська мова

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
"Дощ і потужне похолодання чекають в Україні прямо завтра, гроза та злива затоплять місцевість": куди суне люта негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Кабачки можна заморозити на зиму: як це правильно зробити і не зіпсувати овоч
Оголошення
live comments feed...