• Головна
  • У Тернополі підпільно хотіли віддати в оренду частину "Кінопалацу", ЗМІ на конкурс не пустили
08:30, 30 червня 2016 р.

У Тернополі підпільно хотіли віддати в оренду частину "Кінопалацу", ЗМІ на конкурс не пустили

Конкурс щодо оренди приміщення “Палацу Кіно” - відбувся, але за закритими дверима, більше того - переможця не визначили. Комісія вирішила провести повторний конкурс, повідомляє 20 хвилин.

-Комісія розглянула усі пропозиції та прийняла рішення, конкурс вважати таким, що відбувся, - каже голова конкурсної комісії Володимир Дідич. - Проте, переможця не визначено. Комісія доручила управлінню комунального майна провести повторний конкурс, щоб приміщення “Палацу Кіно” краще прорекламувати, аби залучити більшу кількість потенційних учасників.

Загалом на конкурсі були присутні лише два учасники, а саме: фізична особа Сергій Пушкар та екс-депутат міськради Григорій Бурбеза, який представляв громадську міська організацію Медіа Центр.

Останній пообіцяв використати приміщення другого поверху, яке здають в оренду як офіс для громадської організації Тернопільського Медіа Центру та Інтернет сайту ТМЦ.ІНФО, навчального центру для молодих журналістів та частково у якості студії Інтернет-телебачення. Щодо вартості оренди, то пан Бурбеза запропонував 7 500 грн в місяць, в той, час коли стартова ціна, запропонована комісією, - 7 424 грн.

В свою чергу другий учасник конкурсу, пан Пушкар, погодився аж на 10 300 грн щомісячної оренди. Більше того, пообіцяв зробити ремонт орендованого приміщення та сходової клітки до двох місяців. Сергій Пушкар планує у приміщенні “Палацу Кіно” відкрити офіс з надання юридичних послуг.

Депутат міськради Роман Торожнюк коментує ситуацію та каже, що оренда не була надана жодному з учасників через те, що про цей конкурс мало хто знав.

- Великий мінус у тому, що громадських активістів та ЗМІ, які прийшли на це засідання виставили за двері, - каже депутат, - керуючись рішенням міськради ще 2011 року. Більше того, комісія намагалася виставити за двері і депутатів міськради.

В свою чергу, Ігор Турський сказав, що на комісії все відбулося в межах чинного законодавства, відхилень від процедури ніяких не було. Громадські активісти, зокрема голова обласного осередку політичної партії «ДемАльянс» Денис Милий та голова тернопільського осередку ВО "Автомайдан" Ігор Василів звернулися до присутніх депутатів з проханням на черговому засіданні міськради скасувати рішення щодо закритості від громадськості засідань комісій щодо комунального майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#У Тернополі підпільно хотіли віддати в оренду частину "Кінопалацу" #ЗМІ на конкурс не пустили
Останні новини
ТОП новини
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
"Ніхто з ухилянтів не чекав таких жорстких покарань, названо новий спосіб карати чоловіків з 16 липня": мобілізація і ТЦК
"На тлі спеки в області України пре шалена негода, несамовита злива рине у певній місцевості": де чекати на дощ і грозу
Оголошення
live comments feed...