"Бабусю Шапокляк" увіковічнять в одному з парків міста?

Тернополяни через електронні петиції ініціювали встановлення в центральній частині міста пам’ятник «бабусі Шапокляк» - тернополянці, яку через цікавий стиль одягу, епатажну поведінку та щоденні прогулянки Тернополем, знали чи не усі містяни.

Жінка цього року померла. Чимало тернополян вважають її символом міста, тому й підтримали ідею пам’ятника. Петиція набрала потрібних 250 голосів. Проте таке голосування не означає миттєву реалізацію задуму.

Питання вивчають профільні комісії та управління. А в випадку встановлення пам’ятника бабусі ще й дорадчий орган - Містобудівна рада (в складі якої професійні архітектори). Наразі рада не рекомендує встановлювати пам’ятник в центрі. Місце радять шукати в котромусь з парків міста, повідомляє 20 хвилин.

Тож тепер над втіленням ідеї думатиме управління архітектури міста, яке й скаже свій «вердикт».

До речі, коли на містобудівній раді обговорювали питання пам’ятника «бабусі Шапокляк» то деякі члени, на початку обговорення, подумали, що мова про пам’ятник мультяшному персонажу. Лише згодом зрозуміли, що увіковічнити хочуть відому в місті жінку.

Звучали на раді й виправдані питання, чи варто такий пам’ятник робити, виходячи й з того, що в жінки були ментальні розлади та часто агресивна і некоректна поведінка.

"Бабусю Шапокляк" увіковічнять в одному з парків міста?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі