Чому у Тернополі продавчиня закрилася в цілодобовому магазині?

Хамство продавця цілодобового магазину «Три дороги», що неподалік Збаразького кільця у Тернополі, обурило гостей із Закарпаття, які прибули на фестиваль «Файне місто».

Про це вони розповіли журналістам сайту «Тернополяни».

- Було це якраз сьогодні близько 03:30 години ночі – ми повернулись фестивальним автобусом і зайшли у магазин «Три дороги» - на зупинці вул. С. Бандери. Збиралися назад додому, адже зранку усім на роботу, і вирішили купити води та щось поїсти… Чесно кажучи, краще б не потикались у цей «цілодобовий», адже поїхали з Тернополя у поганому настрої – усе через продавчиню, яке вела себе відверто по-хамськи, - кажуть Іван та Микола з Ужгорода.

За словами хлопців, вони підійшли до «нічного віконця» торгового закладу, де вже чекали з десяток людей, які теж хотіли щось придбати.

- У магазині було шумно – через вікно було видно, що там є люди з «Файного міста», ми їх по бейджиках впізнали, - продовжують співрозмовники. - Хлопці всередині щось їли, спілкувалися з продавчинею, яка наливала їм щось у стакани і сама також «тягнула сотку». Ми та інші люди дзвонили у дзвінок, що розташований зовні біля віконця. Та вона злісно не реагувала, лише дивилася хто це там такий настирливий її спокою не дає.

З виразом обличчя «що треба» світловолоса жінка середніх років таки відкрила віконце «цілодобового магазину» і на зауваження про те, що люди вже більше 15-ти хвилин безрезультатно чекають в черзі фиркнула: «І що? То хай чекають!»… і закрила його назад.

- Ми ще довго дзвонили у дзвінок, але марно – вона «включилаігнор» і продовжувала забавляти компанію, що зібралася там у магазині, - додає закарпатець. – Це ж якби ми хамили їй, чи були п’яними, а так… Для чого працювати, якщо в тебе немає елементарного усвідомлення того, що таке робота з покупцями, чи звичайна людська ввічливість? Ми ж не до неї додому прийшли, а у цілодобовий магазин! Шкода, що розташований він на «розумній зупинці», бо продавці там явно непрофесійні, хамовиті і обділені розумом…

Тернопіль цілодобовий магазин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі