“На зупинці збираються повії” – тернополяни про скандальний магазин

За 10 днів мають демонтувати магазин «Христя». Таке рішення, через чисельні скарги мешканців сусідніх будинків, прийняв 7-го липня виконком. Вчора ж копію документу вручили працівникам магазину.

«Вам має бути стидно, тому що на вашому п’ятачку займаються люди непотрібними речами, які нас не влаштовують. І все. І не говоріть з нами і не сперечайтеся».

Це вже не перша сутичка між мешканцями будинку і власниками магазину «Христя», що на вулиці Протасевича. Перші скаржаться, що таке сусідство заважає їм спокійно жити.

п. ЛЮДМИЛА, мешкає поблизу магазину: «На зупинці збираються повії. Вони нам влаштовують тут небезпечне життя: вони переходять крім тої зупинки у двір, вони приходять зі спиртним, вони розважаються на свій лад, як в них заведено».

Крім того, запевняють люди, у магазині «Христя» продають алкоголь після 22-гої. Через це у їхньому дворі стало неспокійно: бійки, п’яні дебоші і розпивання алкоголю. Не раз доводилося викликати поліцію, передає ІНТБ

 п. ЛЮДМИЛА, мешкає поблизу магазину: «Якби магазин просто продуктами торгував – нехай собі торгує, але не горілкою. Пиво, горілка… Вночі де можна купити? Чорний пакет і тут». У відповідь на невдоволення мешканців будинків, Микола Шкарупа, чоловік власниці магазину, пояснює: і сам неодноразово звертався до правоохоронців через жінок «легкої поведінки» біля їхнього закладу. У зв’язку із зверненнями мешканців будинків до міської ради, 7 липня, виконком прийняв рішення про демонтаж споруди.

 СЕРГІЙ ВОЛКОВ, інспектор відділу контролю за правопорушеннями міського управління муніципальної поліції: «Прийнято рішення про демонтаж тимчасової споруди торгівельно-побутового призначення «Христя», яка розташована по вулиці Протасевича. Я, як керівник постійно діючої робочої групи міської ради по демонтажах тимчасових споруд, згідно регламенту роботи цієї групи надав припис про добровільний демонтаж протягом терміну 10 днів. І якщо не буде добровільно демонтовано будемо робити згідно регламенту».

Власники магазину із таким рішенням влади не згодні. Микола Шкарупа запевняє, рішення виконкому обов’язково оскаржуватимуть у суді.

Тернопіль скандальний магазин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі