• Головна
  • Хоптян розпочав позапланову кампанію боротьби з низьким рівнем зарплат в Тернопільській області
11:00, 23 березня 2012 р.

Хоптян розпочав позапланову кампанію боротьби з низьким рівнем зарплат в Тернопільській області

Очевидно, губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян розпочав позапланову кампанію боротьби з низьким рівнем зарплат в області. Зважаючи на те, що Тернопільщина за даними Держкомстату знаходиться у числі аутсайдерів із рівня заробітної плати, глава ОДА вважає цю ситуацію неприйнятною і робитиме кроки на шляху подолання такого стану речей. Принаймні, такі висновки можна робити з низки заяв очільника області.

Зокрема сьогодні, під час відвідин ВАТ «Тернопільське об’єднання «Текстерно», губернатор заявив:

«Я нещодавно відвідав ряд підприємств де спілкувався з їх працівниками. Одне із питань, з яким найчастіше звертаються люди, стосується збільшення рівня заробітної плати», – каже Валентин Хоптян. – Тому сьогодні перед владою області стоїть завдання – вжити дієвих заходів для того, аби зростав середній рівень зарплати наших краян».

Цікаво, що схожі заяви по питанні підняття рівня зарплат, пролунали недавно під час робочої поїздки у Козівський район. І це все відбувається на тлі реалізації ініціативи президента з доплат пенсіонерам області приблизно 100 гривень і поетапної підтримки малозабезпечених сімей.

Мабуть, Валентин Антонович, виходячи із тернопільських реалій, намагається втілити в життя власні соціальні ініціативи, що є дотичними до ініціатив президента. Та шлях який реалізує Хоптян полягає не у “старому дідівському методі” соціальної допомоги, а у намаганні стимулювати роботодавців підвищити зарплати своїм працівникам, пише express.te.ua Саме тому, у числі областей України за інвестиційними вливаннями Тернопільщина посідає одне з чільних місць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
Оголошення
live comments feed...