Тернопільські абітурієнти можуть стежити за процесом конкурсного відбору в онлайні

Вступна кампанія стартувала у вищих навчальних закладах України. Абітурієнти подаватимуть документи до двадцять дев’ятого липня. На факультетах, де проводитимуть вступні іспити, термін подачі документів дещо скорочений.

Цього року абітурієнти України вступатимуть до вищих навчальних закладів за принципом рівності, тобто лише за конкурсною основою. Позаконкурсний вступ або цільовий прийом заборонений.

«У цьогорічній вступній кампанії чітко дотримуватимуться принципу рівності. Звісно, є категорія громадян, які потребують підтримки держави. Вони вступатимуть за конкурсом але на основі інших вступних випробувань. За особливим порядком складатимуть вступні іспити жителі непідконтрольної території, де немає умов для стабільного здійснення освітнього процесу. Обирати між конкурсним відбором і вступом за результатами ЗНО можуть особи, які мають захворювання, що були перешкодою для складання ЗНО, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, особи, які мають статус учасника бойових дій», – розповідає зз заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

Вступники можуть подати до п’ятнадцяти заяв. В електронних бланках необхідно вказати їх пріоритетність.

«Цього року умови вступу не дозволяють подавати минулорічні сертифікати. Однак така можливість в абітурієнтів може з’явитися у наступному році. У минулі роки під час вступних кампаній абітурієнти могли подавати п’ятнадцять пакетів документів у п’ять університетів. Цього року можна подати п’ятнадцять заяв у будь-які університети України. Черги біля університетів усуне електронна подача документів», – додає Юрій Шайнюк.

За процесом конкурсного відбору абітурієнти можуть стежити в онлайні.

Тернопіль абітурієнти вступна кампанія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі