У Тернополі продовжують ремонтувати центральну частину міста

У центральні частині Тернополя відремонтували більше тридцяти балконів. Поточний ремонт здійснило ТОВ “Коменерго Тернопіль” відповіднео до планів на літній період 2016 року. Втім у місті є ще низка балконів, які потребують уваги ремонтних служб.

Більше 30 балконів у центральній частині Тернополя відремонтували влітку 2016-го року. Поточний ремонт комунальники здійснили на вулицях Сагайдачного, Грушевського, Йосипа Сліпого та інших. В цілому на ремонт одного із таких балконів йде близько двох тисяч гривень.

– Вони мають близько ста років ці будинки. Вони є архітектурами місцевого значення. І вони потребують значно більших затрат, ніж собі це може позволити підприємство за рахунок коштів поточного ремонту. Тому, щоб уникнути критичних ситуацій, ми хоч косметично здійснюємо ремонт, щоб обвалювалися ці конструкції, – розповідає тв4 директор ТОВ “Коменерго Тернопіль” Ігор Кравець.

Хоча кількість оновлених балконів у місті за літній період немала, є ще й такі, які досі потребують ремонту. У “Коменерго Тернопіль” кажуть, що й до них черга дійде.

Тернопіль ремонт балкону
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі