Більшість автошляхів Тернопільщини цього року капітального ремонту не бачитимуть

Причина – недостатнє фінансування. Проте дорожники обіцяють ліквідувати ямковість. Такий ремонт вже зробили на дорогах протяжністю тридцять кілометрів.

Цими днями дорожники завершили ремонтні роботи у Бережанському районі. Цього року служба автомобільних доріг області акцентує увагу на ремонті в’їздів у населені пункти.
«Ремонтні роботи на автошляхах краю тривають. Вже відремонтовані в’їзди до таких населених пунктів, як Бережани, Надрічне, Жуків. Заплановані роботи на червень ми вже завершили. План виконано, проте продовжуємо працювати далі. На ліквідацію ямковості використали майже 1300 тонн гарячого асфальтобетонну. Працювали за сучасною методикою, використовуючи спеціальну техніку. Значний обсяг робіт зроблено на ділянці дороги «Надрічне-Рекшин», зокрема на цій ділянці зроблено водовідвід. Ще тривають ремонтні роботи на автошляху «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече». Там підрядна організація зробила фрезерування покриття. На черзі наступні об’єкти», – розповідають зз у службі автомобільних доріг області.
У цьогорічних планах дорожників також капітальний ремонт дороги на Кременець, а також відновлення місцевих автошляхів.

Тернопільщина ремонт доріг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі