На Дальньому пляжі у Тернополі – аншлаг

Не втрачаючи жодного погожого дня тернополяни насолоджуються літнім відпочинком на міському пляжі.

Люди кажуть, вода у Тернопільському ставі тепла, а в спекотний день і справді рятує від високих температур.

Однак цей приємний відпочинок можуть зіпсувати прості, але вагомі речі, яких потребують усі відпочиваючі на так званому «Дальньому» пляжі.

Для початку, в основному усі, хто немає приватного транспорту і лінується пройтися пішки, доїжджають на міський пляж на теплоходах.

І хоч у міському управлінні комунікацій, транспорту і зв’язку говорять про половинчастий тариф 7 грн., якщо йде мова про поїздку лише до пляжу, то з дорослого чи з малого уже на теплоході вимагатимуть повну вартість, сьогодні це 15 і 5 грн. в одну сторону. Або стільки ж, якщо ви сіли у теплохід для оглядового круїзу.

Тобто платити за мандрівку ставом тернополянам доводиться 30 грн. замість звичних 15-ти.

Та й зійшовши на причал біля пляжу можна теж побачити далеко непривабливу картину – просто біля виходу з причалу незворушно лежить гора пластикових пляшок та іншого сміття.

Звичайно, культура у тернополян сама говорить за себе, але й жодної урни на причалі чи біля сходів, які ведуть до нього, немає.

Натомість, уже звично, об’їжджаючи ями, водії мають ще ретельно добирати бік, яким проїхати на автомобілі, оскільки і біля дороги валяється сухе порізане дерево.

Уже на пляжі смітники розміщені у достатній для відвідувачів кількості. Адже куди не поглянь – усюди чисто.

Проте у попередні роки громадський туалет на єдиному сертифікованому у Тернополі пляжі був значно чистіший, пише Галас.

Та не зважаючи на усі бридкі моменти, на які натрапляють тернополяни дорогою до пляжу та уже на ньому, сидіти вдома людям не хочеться і вони всерівно шукатимуть усіх шляхів до відпочинку на природі, поруч рідного ставу.

Тернопіль Дальній пляж відпочинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі