• Головна
  • Євросоюз відмовляється давати гроші на масові гуляння в Тернополі
18:30, 23 березня 2012 р.

Євросоюз відмовляється давати гроші на масові гуляння в Тернополі

Представництво Європейського Союзу не фінансуватиме цього року проведення Днів Європи в Україні. Таким чином буде припинено практику, що існувала з 2003 року.

Прес-аташе Представництва ЄС Девід Стулік у розмові з Gazeta.ua наголосив, що це рішення жодним чином не пов’язане з політичними проблемами у відносинах між Євросоюзом і Україною.

“Ми давно хотіли зменшити нашу залученість до організації Днів Європи та передати це свято у повну “власність” самих українців, – сказав він. – Принципове рішення про відмову від проведення свята з 2012 року ухвалили ще у січні 2011-го. А прикладом того, як українці можуть самостійно організувати його на високому рівні, стало минулорічне святкування Дня Європи в Сумах”.

Водночас Девід Стулік запевнив, що представники дипкорпусу ЄС в Україні братимуть цього року участь у заходах в рамках Дня Європи у різних містах у ролі гостей.

День Європи святкується в травні. Уперше Представництво ЄС в Україні організувало його 2003-го в Києві. Наступними роками за кошти Євросоюзу свято проводили у Львові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Ялті, Тернополі, Кривому Розі, Херсоні, Маріуполі й Миколаєві. За словами Девіда Стуліка, відзначення Дня Європи в одному місті обходилося представництву приблизно у 30 тисяч євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...