Завдяки петиції у мерії обіцяють забезпечити у вільному доступі усю інформацію про комунальну нерухомість міста

Громада Тернополя не має можливості оперативно дізнатися про те, яке комунальне майно здається в оренду, яку вартість оренди сплачує до міського бюджету орендар, хто є орендарем.

Це попри те, що пункт 6.2.4 Статуту територіальної громади Тернополя передбачає формування та ведення Реєстру нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді, запровадження системи моніторингу щодо таких об’єктів та ведення даного реєстру в електронній формі.

Відтак ГО «Акцент» у петиції закликала мерію нарешті виконати вимоги Статуту і розмістити на сайті Тернопільської міської ради Реєстр нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді.

Після того, як петиція зібрала необхідну кількість підписів, в мерії пообіцяли виправити недопрацювання.

«12.01.2016 р. на адресу міської ради надійшла пропозиція Громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» розробити та оплатити публічний реєстр комунального майна міста Тернополя із залученням кращих ІТ фахівців держави та наступною безоплатною передачею готового Реєстру місту для наповнення та адміністрування.
Проте, станом на сьогоднішній день, жодних практичих пропозицій чи зразків програмого забезпечення вказана організація не надала.
Усвідомлюючи надзвичайну актуальність та необхідність вирішення піднятого у петиції питання, міським головою 30.06.2016 р. надано доручення вивчити питання створення сайту з переліком об’єктів комунальної власності.

З цією метою проведено роботу по вивченню та ознайомленню з відповідними інформативними сайтами різних міст України, приватних структур, а також розроблено модель-схему розміщення інформації та її наповненість.

Після узгодження усіх технічних та фінансових питань щодо реалізації даного проекту, на сайті Тернопільської міської ради планується створити додаткову колонку з назвою «Майно комунальної власності» з посиланнями на різносторонню інформацію по об’єктах комунальної власності», – йдеться у відповіді міськради за підписом заступника мера Володимира Дідича.

Відповідь традиційно розмита: без вказання чітких часових термінів, коли саме обіцянку буде виконано. Не виключено, що знову все зробиться «з нагоди виборів».

Завдяки петиції у мерії обіцяють забезпечити у вільному доступі усю інформацію про комунальну нерухомість міста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі