На стихійну торгівлю у Тернополі патрульні закривають очі?

Копи зганяють стихійну торгівлю на вулиці Чорновола, а до Привокзальної площі добратися не можуть – потрібно перейти дорогу.

В обідню пору дорога до залізничної станції «Тернопіль» на вулиці Чорновола на диво безлюдні. На проїжджій ділянці транспорт їздить без перешкод, а на тротуарах – жодної шаленої бабусі, яка зазвичай пропонує придбати продукти просто із землі.

Відразу ж звертаєш увагу на те, чому на прохідній привокзальній вулиці так спокійно – сьогодні тут патрулюють нові копи.

«Люди реагують по-різному: одні нормально, а інші проклинають. Але зганяємо усіх без виключень – дозволь одній бабці торгувати, як інша теж прийде», – розповів один із патрульних, які обходили вулицю Чорновола.

Однак далі перехрестя і пішохідного переходу, який веде до Привокзальної площі, патрульні не йдуть.

Журналісти Галасу запитали, чому, невже це не їхня вже територія і там на стихійну торгівлю патрульні закривають очі? Та у відповідь почули тільки:

«Та ні, ми туди підемо».

А тим часом, поки тернопільські копи не переходили дорогу, на Привокзальній площі стихійний ринок переживав ще один бурхливий день, коли продавці намагаються продати свою городину та молочні продукти, не переймаючись за здоров’я покупців.

Тільки за 10 хвилин патрульні двічі доходили до переходу від вулиці Чорновола до Привокзальної площі. Двічі стояли поруч світлофору і дивилися, як продавці справно торгують продукти із землі.

Але кореспонденти так і не побачили, щоб вони зробили наступний крок – перейшли дорогу і почали хоча б попереджувальні бесіди із недобросовісними продавцями.

Тернопіль стихійна торгівля поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі