“Вирішила знайти нового хлопця”: тернополянка розповіла, як в Інтернеті познайомилася з майбутнім нареченим

Майже тисяча сімей, станом на 1 липня, народилися у Тернополі з початку року. Серед них є і чимало інтернаціональних пар, кажуть в міському РАЦСі. Реєструють шлюб із іноземцями як жінки, так і чоловіки. Хоча, представниці прекрасної частини людства обирають собі пару з-за кордону все ж частіше.

ОЛЕКСАНДРА КІРИК, начальник міського відділу ДРАЦС: «Це громадяни Іраку, Індії, Нігерії, в тому числі реєструють і громадяни Російської Федерації, ближнього зарубіжжя, СНД країн, і Білорусії, і Азербайджану, і Грузії, країн Прибалтики. Сполучених Штатів Америки – це далеке вже зарубіжжя, Федеративної Республіки Німеччини, громадяни Перу в нас одружувалися».

А от стереотип, що найбільше пар одружуються влітку, у тернопільському РАЦСІ ламають. Кажуть, в середньому кожного четверга та суботи одружується 30 пар.

 ОЛЕКСАНДРА КІРИК, начальник міського відділу ДРАЦС: «Залежить все по-перше від  посту, все-таки в нас Західний регіон, він має свою ментальність і дотримується відповідних якихось релігійних канонів.  Щоб сказати, що на осінній період припадає менша кількість, я б не сказала».

Закохані Андрій та Любов вирішили поєднати свої долі саме влітку. Пара хоч і не інтернаціональна, проте історія їхнього кохання варта уваги. Тернополяни познайомилися в одній із соціальних мереж, після чого, вже зовсім не віртуальні стосунки почали стрімко розвиватись, передає ІНТБ

АНДРІЙ та ЛЮБОВ, наречені: «Я сиділа вдома, мені було нудно, вирішила знайти собі нового хлопця і знайшла Андрія, написала йому перша. – Відправила мені смайлика. –  Ми почали переписуватися, він взяв в мене номер, передзвонив, а потім зустрілись. – Пішли погуляли. – І так все почалося».

Наречений зізнається, це було кохання з першого погляду, а тому з освідченням не зволікав.

АНДРІЙ та ЛЮБОВ, наречені: «Трохи коліна трусилися. Освідчився в коханні, вона мову втратила  десь на хвилин 10-15, коли побачила кольцо, відкрила очі і «То що, мені? Що мені робити? Ти вже чекаєш відповідь? – Коли робили пропозицію? – На Віри, Надії, Любові – 30 вересня».

Десять місяців молодята готувались до одного з  найважливіших днів у своєму житті. Люба навіть власноруч вишила для коханого сорочку, підготувала українське вбрання і собі. Дотриматись національного дрес-коду, під час реєстрації шлюбу, вирішили і гості молодят.

Тернополянка Інтернет наречений
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі