Тернопільські абітурієнти не можуть подати документи на вступ

Цьогоріч вступна кампанія кардинально відрізняється від усього, що ми бачили раніше. У Міністерстві освіти і науки запровадили єдиний перелік галузей, ЛИШЕ електронну подачу документів та автоматизовану систему розподілу місць держзамовлення.

Проте тернополяни скаржаться, що скасування черг під палючим сонцем не настільки вже й полегшило їм процес подачі документів. Перевантажений сервер Єдиної державної електронної бази з питань освіти дає збої, і хоч ситуацію обіцяли стабілізувати до 13 липня, змін поки не помітно, пише Терен

Тернополянка Галина Синоруб поділилася враженнями про оновлену систему подачі документи на вступ до вишів: «Цьогорічна вступна кампанія шокує! Ми з донькою вже 2 доби не можемо подати заяви..Почалося з того, що новий пароль на пошту приходив 3 години, далі недоступний сервер, далі заповнення особистих даних спрацювало в другій половині дня, хоч внесені ще з ранку..А далі за пріоритетністю…сидимо з заявою 4 та 10 пріоритетів…не бачить спеціалізації та не приймає.Перевіряю на сайтах університетів, в програмі”Конкурс” – є. Телефоную на 4 різні телефони сервісу підтримки з питань реєстрації…зайнято, причому до вечора неможливо додзвонитися…До мене телефонують інші абітурієнти, яким я розповідала про спеціальності нашого ТНПУ ім. В. Гнатюка…одна й та ж проблема…а ті, що проживають в селі, в розпачі..Зрозуміло, що система не справляється з таким навантаженням, але можна ж було продумати альтернативу…»

Тернопільські абітурієнти документи на вступ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі