За головою Тернопільської облради вже невдовзі наглядатиме одіозний "регіонал"

Як вдалося дізнатися ЗЗ з неофіційних джерел, на його призначенні наполіг Степан Барна, перед тим заручившись підписами депутатів з фракції БПП. Віктор Овчарук до останнього опирався “вказівці” з 7-го поверху. У нього була своя “фаворитка” на цю посаду – струнка очільниця патронатної служби Віра Мельничук. Однак після того, як Бабійчук “перевівся” на роботу в обласну раду, шансів зупинити наміри Барни в Овчарука не має. Таким чином, екс-регіонал, услід за дружиною Віктора Шумади, стане другим “всевидячим оком” голови ОДА в обласній раді.

Цікаво, що теперішній очільник обласної ради має вже досвід “ручного управління” з боку свого майбутнього керуючого справами. Свого часу Бабійчук роздавав вказівки Овчаруку, коли той працював одним з керівників обласної медицини.

Хоча не виключено й інше. “Сірий кардинал” Барни йде в обласну раду, щоб підготувати місце для свого товариша. В адмінсуді лежить позов облдепа Башти щодо неприпустимості поєднання Барною посад голови облдержадміністрації та депутата обласної ради. В ОДА сподівалися, що Верховна Рада оперативно змінить незручну норму закону про держслужбу, однак депутати завчасно вирушили на канікули і це питання знову набуло актуальності.

За головою Тернопільської облради вже невдовзі наглядатиме одіозний "регіонал"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі