• Головна
  • В Україні популяризуватимуть колінно-ліктьові позиції в сексі
19:30, 25 березня 2012 р.

В Україні популяризуватимуть колінно-ліктьові позиції в сексі

На розгляд Верховної Ради України подано законопроект, покликаний викорінити заняття сексом в "місіонерській" позиції.

Ця ініціатива, на думку її авторів, поряд із забороною абортів та штрафом за бездітність, повинна вирішити проблему низької народжуваності в Україні, передає uainfo. "Фахівцями давно доведено, що класична позиція (положення обличчям до обличчя, чоловік розташовується між ніг жінки зверху), що в народі називається "місіонерською", абсолютно неефективна при зачатті, - розповіла один з ініціаторів законопроекту, народний депутат України Наталія Королевська. - Тому потрібно викорінити її з ужитку на користь колінно-ліктьовий позиції, при якій чоловік ззаду. Саме вона є кращою для зачаття дітей".

"Ми розуміємо, що одна тільки заборона займатися сексом в певній позиції не допоможе, оскільки ми не маємо можливості проконтролювати його дотримання, - продовжує Королевська. - Тому ми плануємо піти іншим шляхом: будемо працювати на рівні пропаганди - це і робота зі ЗМІ, і соціальна реклама, і освіта".

Судячи з реакції депутатів на доповідь Королевської, більшість з них сприйняли законопроект позитивно. Зокрема, Олег Ляшко аплодував стоячи, коли Королевська розповідала про популяризацію колінно-ліктьової позиції, коли чоловік стоїть ззаду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...