З тернопільських вулиць продовжують ліквідовувати кіоски «Інтерпрес»

З вулиць Чорновола та Київська демонтовано тимчасові споруду – кіоски «Інтерпрес».

Демонтаж відбувся на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради №495 від 08.06.2016р. «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування» постійно діючою робочою групою з демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею.

Зазначені демонтовані тимчасові споруди знаходяться на території, яка охороняється, КП «Тернопільелектротранс» за адресою вул. Тролейбусна, 7. Сума коштів за проведені роботи, яка підлягає відшкодуванню, за демонтаж об’єкту – 1700,24 грн. (послуга вантажного автомобіля – 873 грн., послуга автокрану – 827,24 грн.).

Також, демонтовано тимчасові споруду-кіоски «Інтерпрес» з вулиць Слівенська та Гетьмана І.Мазепи, вони знаходяться на території КП «Тернопільелектротранс». Повернення демонтованих кіосків буде здійснено за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу – 1700,24 грн. (послуга вантажного автомобіля – 873грн., послуга автокрану – 827,24 грн.).

Тернопіль демонтаж кіосків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі