Вибухи, паніка: тернополянин став свідком військового перевороту в Туреччині

Прилетів з Південної Кореї і очікував у Стамбулі рейсу до Львова тернополянин Тарас Демкура. Саме у той час в Туреччині почалось військове повстання. 

— У мене була найбільш невдала стиковка рейсів за всі роки — по дорозі з Південної Кореї через Стамбул до Львова, але вже в Стамбулі почався військовий переворот, аеропорт заблокували, почалися вибухи в аеропорту і страшенна паніка в людей, де декілька раз всі лягали на підлогу! Ніч була весела, — розповів Добі Демкура.

Чоловік зазначив, що треба подякувати Генеральному консулу України в Туреччині. - Він з самого початку подій був на місці, переписував людей, заспокоював обурених, діяв високопрофесійно, в цей час його помічник регулярно знаходився на телефоні і відповідав на всі дзвінки і направляв людей! Цікаве сталося вранці. Генеральний Консул сказав, що повітряний простір Туреччини закритий в зв'язку з військовим переворотом і що тільки в обід буде засідати уряд Туреччини і вирішувати коли відкривати повітряний простір. І в цей час підходить один пасажир і каже: Не переживайте, мені дзвонили з Одеси і сказали, що в 10 ранку літак на Одесу полетить, — зазначив він.

Вибухи паніка тернополянин військовий переворот в Туреччині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі