Курйози тижня: обновка Тимошенко, польоти в Раді, Валуєв і малюки та особливості фастфуду в «ДНР»

Поява Юлії Тимошенко на мітингу в Херсоні справило фурор в соцмережах. Зрозумiле для жінки бажання виглядати блискуче завжди і скрізь зіграло з досвідченим політиком злий жарт. Юлія Володимирівна одягла на виступ перед пенсіонерами колекційні туфлі Gucci зі шкіри змії.

9ab5238bd5d272b09f001eea47e8c50e

У соцмережах спробували врятувати репутацію Тимошенко, пояснюючи, що «злочинна влада» довела Юлію Тимошенко до того, що вона змушена носити туфлі з власної шкіри».

Курйози тижня: обновка Тимошенко, польоти в Раді, Валуєв і малюки та особливості фастфуду в «ДНР», фото-1

Впевнені, що перевірений роками електорат Юлії Володимирівни зрозуміє і пробачить свого улюбленого політика - адже краса, як відомо, вимагає жертв.

Дрон в Раді

Верховна Рада України, безумовно, увійде в історію парламентаризму як перший в світі законодавчий орган, де був запущений літальний апарат.

Нардеп Ігор Луценко запустив в залі Ради дрон на підставі: щоб камера з квадрокоптера знімала нардепів, які займаються кнопкодавством.

Однак помічений незабаром на столі нардепа флакон з мильними бульбашками переконує нас в зворотному. Весела атмосфера під куполом на Грушевського — постійні бійки, прогули, догани Парубія - нагадують слугам народу шкільні роки і змушують їх в буквальному сенсі впадати в дитинство. Як мовиться, чим би нардепи не тішилися, аби не плакали...

Курйози тижня: обновка Тимошенко, польоти в Раді, Валуєв і малюки та особливості фастфуду в «ДНР», фото-2

Валуєв і малюки

Депутат Державної Думи РФ Микола Валуєв, до політики зробив кар'єру професійного боксера, тепер буде вести програму «на добраніч, малюки!».

Курйози тижня: обновка Тимошенко, польоти в Раді, Валуєв і малюки та особливості фастфуду в «ДНР», фото-3

Злі язики запевняють, що кандидатуру «Кам'яної довбешки» пролобіювали виробники памперсів. Згідно з проведеними ними підрахунками, за кілька хвилин перегляду передачі «на добраніч, малюки», де голосом і обличчям Миколи розповідатиметься страшна казка кожному малюку необхідно поміняти не менше п'яти памперсів. Розраховують на зростання продажів також і виробники памперсів для дорослих.

Курйози тижня: обновка Тимошенко, польоти в Раді, Валуєв і малюки та особливості фастфуду в «ДНР», фото-4
Курйози тижня: обновка Тимошенко, польоти в Раді, Валуєв і малюки та особливості фастфуду в «ДНР», фото-5

Особливості «республіканського» фастфуду

У «столиці ДНР» Донецьку відбулася важлива подія — у віджатой будівлі кафе «Макдональдс» відкрили «республіканський ДонМак».

Як виявилося, бургери «ДонМака» нічим не відрізняються від справжніх, крім смаку, кольору, запаху і ціни. Також в новорусском фастфуді геть знищено таке фашистське поняття, як «вільна каса» і повернуті звичні і милі кожному любителю совка величезні черги.

Курйози тижня: обновка Тимошенко, польоти в Раді, Валуєв і малюки та особливості фастфуду в «ДНР», фото-6

Також креативні творці «ДонМака» планує впровадити в продаж забуте поняття «з-під прилавка». Тобто це коли на прилавку нічого немає, але за додаткову націнку клієнт зможе придбати жаданий бургер, захований під прилавком.

Тимошенко туфлі ДНР Верховна Рада Валуєв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі