• Головна
  • У Тернопіль завезли луцький квас
11:30, 18 липня 2016 р.

У Тернопіль завезли луцький квас

Дерев’яні стилізовані будки, в яких продають квас та лимонад, з’явилися цього літа на вулицях Тернополя.

За 8 гривень можна скуштувати півлітра прохолодного напою, або за 4 гривні – вдвічі менше.
Квас привозять з Луцька. Саме так говорять продавці, відповідаючи на часті питання покупців.
Зазначимо, що цьогоріч квас тернопільського розливу так і не з’явився у звичних для тернополян синіх діжках. Керівництво заводу пояснювало це застарілим обладнанням та його розкраданням в окремих точках продажу напою.

Нагадаємо, що це не перший “імпорт” з Луцька для нашого міста, пише Терен.

Раніше неабиякий скандал розгорівся довкола комунального підприємства “Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця”, яке довели до банкрутства, віддавши підрядне замовлення на прибирання міста … підприємству з луцьким корінням.

Такі дії міської влади тоді пов’язували з позицією заступника міського голови Владислава Стемковського, який також в Тернопіль приїхав з Луцька і очолював роботу тернопільських комунальників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #луцький квас
Останні новини
ТОП новини
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення