Кого візьме у свою команду новий прокурор Тернопільської області?

Сформувати свою команду за два тижні і показати перші результати роботи за місяць з часу призначення має новий прокурор Тернопільської області В’ячеслав Перч. Таке завдання поставив перед ним Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Він також дав зрозуміти за кого необхідно взятися в першу чергу. За наказом генпрокурора вже звільнено чотирьох високопоставлених прокурорів області і міста. Не виключено, що незабаром позбудуться посад й деякі керівники районних прокуратур.
В'ячеслав Перч

– Подивимось на місцевих прокурорів славного Тернопілля, – каже Юрій Луценко. – Сиротливий список заступників обласної прокуратури: один Олег Галицький залишився на господарстві. Кременецька прокуратура: Олег Денисюк. Була думка призначати його на прокурора області, кажу відверто. Вивчаю ситуацію в районах, які обслуговує прокуратура і бачу, що є маса незаконних лісопилок, вирубка лісу і багато подібного. Чи може Олег Андрійович працювати на своїй посаді розбереться новий обласний прокурор. Теребовлянська прокуратура: вже телефонували викликати на співбесіду і тут отримую документи про те, що лише 10% кар’єрів оформлені згідно чинного законодавства, а всі інші, як до Революції, так і зараз проводять незаконні видобування. Чи може після цього залишатися Василь Лотоцький на посаді розбереться обласний прокурор. Тернопільська міська прокуратура прославилася хабарами, і я вже зачитав своє рішення щодо цих достойників. Одного з них я пам’ятаю ще за подіями Євромайдану – громадянин Сідоров боровся за свою владу, свою можливість продовжувати корупційну діяльність, що тепер вже стало очевидним. Про славний Чортків промовчу, бо не можуть представники ВРУ і керівники в Тернопільській області всі бути вихідцями з Чорткова.

В’ячеслав Перч досвідчений слідчий і журналісти поцікавилися, чи він надаватиме перевагу колишнім міліціонерам, формуючи свою команду, пише зз. Про те, які людські якості для нього важливі він охарактеризував кількома словами.

– Я не маркую людей: слідчий, міліціонер і так далі, – сказав новий прокурор області. – В мене дуже непростий погляд на життя – це прозорість, динамічність, і щоб був позитивний результат. А хто ти – значення не має. Головне, щоб було бажання досягати позитивного результату. І як уже зазначав Юрій Луценко, тут всім треба пробудитись, бо дійсно я вже помітив, що тут «сонне царство».

Тернопіль прокурор команда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі