Цього року у тернопільських випускників побільшало шансів стати студентами

Більше тисячі випускників загальноосвітніх шкіл обласного центру можуть подавати документи до вищих навчальних закладів України. Цього року у них побільшало шансів стати студентами. Причина демографічна – в Україні щорічно меншає абітурієнтів.

Вступна кампаніяЦього року вищі навчальні заклади України можуть прийняти на 25% більше студентів, ніж встановлений початковий поріг. Більше половини абітурієнтів можуть претендувати на бюджетне навчання.

«Я думаю, що цьогорічна вступна кампанія має пройти успішно. Чому успішно? Тому що кількість місць у вищих навчальних закладах, мабуть, буде переважати кількість абітурієнтів. Це пов’язано із демографічною ситуацією, а також це пов’язано з тим, що значна частина наших випускників хоче навчатися за кордоном. Сьогодні для дітей мова не є проблемою. Багато випускників шкіл володіють англійською, німецькою, французькою. Тож сподіваємося, що всі цьогорічні абітурієнти стануть студентами. Ми їм цього щиро бажаємо», – відзначив у розмові з журналістами зз заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

Подавати документи до вищих навчальних закладів України можна до двадцять восьмого липня. Абітурієнтам радять скористатися системою «електронного» вступу.

Тернопіль вступна кампанія випускники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі