• Головна
  • Сумнозвісний магазин "Христя" у Тернополі, де збираються повії, все ще функціонує
11:00, 19 липня 2016 р.

Сумнозвісний магазин "Христя" у Тернополі, де збираються повії, все ще функціонує

Сумнозвісний продуктовий магазин Христя», що на вулиці Протасевича, все ще функціонує, хоча його мали б уже демонтувати до 17 липня.

Зазначимо, 7 липня на виконкомі Тернопільської міськради прийняли рішення про демонтаж магазину «Христя». За словами начальника відділу земельних ресурсів ТМР Віктора Кібляра, таке рішення виконком прийняв через чисельні скарги мешканців прилеглих будинків, пише Тернопільська липа. У зв’язку з цим, магазин мали демонтувати протягом 10 днів. Пройшло уже 12 днів, а заклад продовжує працювати.

Зі слів продавця вдалось дізнатись, що магазин працює у звичному режимі. Окрім того, власники «Христі» шукають ще одного продавця, а закриватись поки що не збираються.

Нагадаємо, нещодавно поблизу магазину «Христя» відбувся пікет. Тернополяни вимагали припинити продаж алкоголю після 22 год. та «розібратись» з повіями, які окупували зупинку громадського транспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #магазин "Христя" #повії #демонтаж
Останні новини
ТОП новини
"Робота для літніх людей, 18 000 грн зарплати на місяць": названо ТОП-5 гарячих вакансій, роботодавці готові платити
"Повістки масово накриють чоловіків, ТЦК шукає цю групу людей у 3-х місцях": мобілізація посилюється, ВЛК і ЗСУ
"Дві пенсії відразу можуть отримати ці пенсіонери, українці навіть не знали про таку можливість": названі групи людей
"Дощ, нескінченний сніг і справжній потоп чекають на області": в Україні вируватиме негода, небезпека для машин і людей
Оголошення
live comments feed...