• Головна
  • П’яний тернополянин заявив про крадіжку автівки, яку сам загнав в гараж
16:30, 20 липня 2016 р.

П’яний тернополянин заявив про крадіжку автівки, яку сам загнав в гараж

Із заявою про угон автомобіля до Тернопільського відділу поліції звернувся місцевий житель. Чоловік заявив, що 19 липня близько 18:00 з двору його будинку на проспекті Злуки, невідомі незаконно заволоділи його автомобілем марки "ВАЗ 2199".

За словами тимчасово виконуючого обов'язки начальника Тернопільського відділу поліції Олега Турлая, інформацію одразу передали оперативникам і вони почали відпрацьовувати повідомлення та розшукувати автівку.

У ході слідства стало відомо, що автомобіль знаходиться у гаражі потерпілого на території будинку і його ніхто не викрадав.

За попередньою інформацією, заявник, коли повідомляв про втрату "ВАЗу" перебував у стані алкогольного сп'яніння. Він забув, що сам загнав транспорт в гараж, а тому повідомив одразу в поліцію про угон.

Відтепер заявникові доведеться понести адміністративну відповідальність та заплатити штраф про завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#П’яний тернополянин #крадіжка автівки #гараж

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Грандіозне похолодання пре в регіони, такого холоду і дощу в Україні не бачили давно": потужна гроза і злив ринуть на авто
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Оголошення
live comments feed...