
ТЕРМІНОВО потрібна допомога дитині
10:15, 21 липня 2016 р.
5-річна тернополянка Аня Шавалюк терміново потребує допомоги небайдужих людей
ТЕРМІНОВО потрібна допомога дитині
Доки всі ровесники маленької Ані насолоджуються літом та іграми у сонячні дні, вона бореться із страшною хворобою, яка без оперативного втручання може обірвати її життя.
У Ані виявили гострий лімфобласний лейкоз (Т-лінійний лейкоз), група високого ризику.
На момент госпіталізації дівчинки в Національну спеціалізовану дитячу лікарню «ОХМАТДИТ» стан дівчинки розцінюється як важкий, що спричинено великою пухлинною масою.
Шанс на порятунок Ані дає операція з пересадки кісткового мозку, яку пообіцяли зробити лікарі в Ізраїлі. Таке оперативне втручання коштує 200 000 євро, що є нереально великою сумою для простої тернопільської сім’ї і її друзів.
Саме тому батьки маленької Ані звертаються до всіх небайдужих людей по допомогу. Вони вірять, що навіть в такий складний для усіх час, люди допоможуть врятувати їхню донечку, подарувавши їй таким чином нове і бажане життя.

Кошти можна перераховувати на картку «ПриватБанку» 5168755609078890 мами Ані - Шавалюк Оксани Ростиславівни
Контактний телефон тата Ані – Віктора: +38 (067) 904 44 08
Заздалегідь вдячні усім за допомогу! Кожна Ваша гривня – це крок до нового здорового життя і дитинства Ані.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
08:23, 26 травня
12:55, 2 червня
10
18:22, Вчора
12:30, 6 червня
85
live comments feed...
Коментарі