Чому на Тернопільському ринку удвічі подорожчали помідори

Кілограм заліщицьких помідорів можна придбати на центральному ринку на вул. Шептицького в середньому за 18-20 грн, херсонських - 17-18 грн.

Ще нещодавно ціна на помідори на Тернопільському ринку була близько 10 гривень, а згодом несподівано "підскочила" до 25 грн за кілограм. Станом на 20 липня більш-менш гарні помідори можна придбати за 18-20 гривень.

Журналісти поцікавились у продавців з чим пов’язані такі аномальні стрибки цін на помідори. Ті відповідають, що у всьому винна погода.

 - Ціна за кілограм заліщицьких - 20 гривень, - каже 20 хвилин продавець. - Звичайно, на закрутки дорого, але чи впаде ціна сказати не можу. В Заліщиках все побило градом та затопило дощами. Та й сама собівартість тепер висока, якщо продати дешевше - прибутку не буде.

Херсонських помідорів на центральному ринку значно менше, ніж заліщицьких. - Поки помідори по 17 гривень,  - каже інший продавець. - Мало завезли, бо в Херсоні аномальна спека - 40 градусів. Все сохне і в’яне. А до вихідних ціна, скоріш за все, підніметься.

Малі недостиглі помідори можна знайти і за 10 гривень. Але у Тернополі в окремих торгових точках є і за 29 гривень кілограм.

Тернопільський ринок подорожчали помідори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі