У парку “Топільче” тернополяни знайшли змію

Вуж – це неотруйна змія, серед інших плазунів він вирізняється «жовтими вухами» — яскраво-вираженими  плямами на скроневій області голови. Але коли він потрапляє на очі людям, його часто сприймають за небезпеку. Днями  у тернопільський «Топільче»  викликали поліцію, із повідомленням про те, що по парковій алеї повзе змія.

НАЗАР МИХАЛЬСЬКИЙ, інспектор патрульної служби м. Тернопіль: «Прибувши на місце події нами був виявлений вуж. Нами було взято дану змію поставлено в коробку, після чого ми збираємося в подальшому вивезти її за межі даного парку,  за межі Тернополя  і випущено на волю».

І хоч цей плазун був невеликим, іноді бувають випадки, коли вони досягають півтора метри завдовжки. Тернополянин Олександр часто відвідує парк «Топільче», каже, раніше там бачити вужа не доводилось, передає ІНТБ

ОЛЕКСАНДР, тернополянин: «Напевно якби я побачив сам, то я би  просто не підходив би до нього близько, щоб ще не напав або ще щось не сталося.  Я вже бачив в лісі і бачив в зоопарку.  Якщо вона велика, то краще передзвонити поліції, а якщо маленька, то просто не чіпати її, вона напевно вилізла десь з холодка, щоб погрітися на сонці, на асфальті і так її напевно побачили».

 До слова, фахівці, як і Олександр, радять до плазунів не наближатися і тим більше не брати їх у руки.

Парк “Топільче” тернополяни змія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі