На Тернопільщині люди вимагають скасувати рішення про ліквідацію лікарні

Мельниця-Подільську лікарню, що в Борщівському районі на Тернопільщині, збираються закрити. Від цієї звістки місцеві мешканці не можуть ані спати, ані думати про щось своє, адже цей медзаклад – установа, яка надавала кваліфіковану допомогу жителям району. Зараз же її хочуть ліквідувати.

Селяни з Мельниця-Подільська, вчора вони вдруге приїхали у Борщівський районний суд, де відбувалося слухання справи проти селищної ради. Саме з вини її керівництва, впевнені люди, вони можуть позбутися зараз лікарні. Аби захистити своє право на швидке отримання медичної допомоги у район на суд приїхали мешканці й сусідніх сіл, пише сайт "Тернополяни".

Перше судове засідання за позовом до Мельниця-Подільської селищної ради проти ліквідації лікарні (закриття) вже відбулося 14 липня. Завдяки досить великій явці громади, суд був об'єктивним та поки рухається у напрямку збереження лікарні. Вчора ж жителі району знову приїхали довести, що цей медзаклад є для них вкрай необхідним і дозволити його ліквідацію – злочин проти населення. Особливо болісно рішення про закриття сприймають жителі Мельниця-Подільська. Місцеві переконані - якщо лікарню закриють, то відновити її буде неможливо! Тому краще не допустити цього. 

Тернопільщина ліквідація лікарні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі