Тернопільські рятувальники на зміну "музейному" ЗІЛу отримали автомобіль, з яким нарешті зможуть гасити пожежі і у високих будинках (Фото, Відео)

20 липня в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області приємна подія. Цього дня автопарк тернопільських рятувальників поповнився ще одним спецавтомобілем – пожежною автодрабиною, обладнаною на шасі RENAULT Midliner M200.

Автомобіль раніше служив французьким вогнеборцям.

Начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей сказав: «На даний час підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій мають на озброєнні автодрабини, висотою підйому 30 м, які були випущені ще в радянські часи на базі автомобілів ЗІЛ-131. Тому передача автодрабини на шасі RENAULT є доволі важливою подією для пожежно-рятувальної служби Тернопільщини.

Адже характеристики даного авто, яке є більш досконалим технічно, значно перевищують можливості автодрабин старого взірця. І хоч цей автомобіль не новий – він технічно-справний та добре збережений, а на його спідометрі всього лише 47 тис. км – що для такої техніки зовсім небагато».

завантаження (4)
завантаження (4)
завантаження
завантаження
завантаження (3)
завантаження (3)
завантаження (2)
завантаження (2)
Тернопільські рятувальники на зміну "музейному" ЗІЛу отримали автомобіль з яким нарешті зможуть гасити пожежі і у високих будинках
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі