У Тернополі на причалі біля Дальнього пляжу досі немає смітників (Фото)

Сміття прибрали, причал чистий. Але смітників не видно.  Тернополяни неодноразово скаржились на гори сміття, непотребу, паперу, обгорток від чіпсів, кульки, пластикові та скляні пляшки біля причалу, що поблизу Дальнього пляжу.

Після того, як журналістів більше тижня відправляли з однієї структури до іншої, все таки вдалось знайти того, хто повинен відповідати за порядком на причалі. У міській раді повідомили, що територія причалу катерів перебуває на утриманні КП "Об`єднання парків, культури та відпочинку". Проте керівник комунального підприємства Олег Протасевич запевнив, що причалами у місті опікується інше комунальне підприємство – КП «Тернопільелектротранс». А там повідомили, що сміття поза межами причалу вже у межах парку «Загребелля», який належить комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя». Розібратись у цій проблемі пообіцяли у міській раді.

 - Доручення встановити смітники і прибрати територію комунальне підприємство вже отримало, - повідомила тоді 20 хвилин керівник прес-служби міськради Катерина Калуш. - Зобов’язали все виконати до наступного тижня. Пройшов тиждень і на причалі справді усе прибрали, сміття немає. Але і смітників теж.

 - Нарешті тут прибрали, а то ще трошки і в цих кучугурах сміття можна було б тонути, - каже тернополянка Наталія. - Головне, щоб люди знову "не нагадили". І може смітники все таки встановлять. 

У Тернополі на причалі біля Дальнього пляжу досі немає смітників (Фото), фото-1
У Тернополі на причалі біля Дальнього пляжу досі немає смітників (Фото), фото-2
Тернопіль Дальній пляж смітники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі