• Головна
  • Нашестя покемонів: гра, яка "захопила" світ, добралася до Тернополя
16:30, 25 липня 2016 р.

Нашестя покемонів: гра, яка "захопила" світ, добралася до Тернополя

Гра "Pokemon Go" в прямому сенсі "захопила" світ. У неї грають мільйони людей. Мобільна гра, що вийшла спочатку липня, "злетіла" на вершини Google Play і App Store. Ми вирішили розібратися - в чому принцип гри і чому в неї грають всі, хто хоча б раз у житті чув про покемонів.

Гра для смартфонів вийшла поки тільки в Америці, Австралії та Нової Зеландії. І хоча в інших країнах офіційний вихід не скоро, жителі інших країн вже примудрилися її завантажити і випробувати. Україна - не виняток.

Суть цієї гри в тому, що за допомогою свого смартфона, оснащеного GPS, гравець повинен знайти і зловити покемона в реальному світі. Тобто, шукати віртуальну "звірятко" необхідно за допомогою камери телефону. Крім пошуків "звіряток" тут можна також змагатися і захоплювати додаткові точки. З'являються ж покемони в найнесподіваніших місцях.

"Я зловив близько 20 унікальних покемонів і близько півсотні, враховуючи однакових. В основному гуляючи з собакою або в поїздках по справах. Незручно звичайно, коли покемон з'являється в банку. Співробітники підходять і кажуть:" у нас не знімають". Дівчата на вулиці думають , що ти фотографуєш їх. Бабусі обурюються взагалі. Однак, доповненою реальністю це можна назвати з натяжкою. Насправді "звіряток" малює просто на тлі камери. Вони не фіксуються на одному місці. Ведеш камеру і "звірятко" теж рухається. Крім того , гра ще містить багато помилок, наприклад, передавати і дарувати покемонів неможна ", - розповідає тернополянин Олексій.

Гра дійсно затягує

"Коли побачив в телефоні покемона, йшов напролом, дивлячись тільки в телефон", - зазначає тернополянин Богдан.

Додаток випустила японська компанія "Nintendo" спільно з "Pokemon Company" і "Niantic". Примітно те, що в самій Японії гра ще навіть не вийшла. А ось акції компанії стрімко ростуть, і на фондових біржах підскочили більш ніж на 20 відсотків. Капіталізація компанії тепер сягає 28 мільярдів доларів.

Проте, не дивлячись на популярність гри, ті, хто вже встиг в неї пограти, відзначають - "Pokemon Go" може бути небезпечна.

"Що стосується злочинів, то це тільки моя думка: покемон може з'явиться в приватному секторі, на чиємусь дворі, і я думаю багато за ним полізуть. Я думаю, можна знайти план з покемонами, вибрати рідкісні види покемонів і не особливо людне місце , і чекати поки гравці будуть самі йти до тебе з гаджетами ", - зазначає Богдан.

До речі, днями на сайті тернопільської мерії може з'явитися петиція. У ній тернополянин Антон Білецький просить міську владу вжити заходів безпеки в місті, так як через гру  в Нью-Йорку чимало людей божеволіють.

"Central Park NYC вже постраждав від масового нашестя" мисливців "за покемонами, незабаром ця гра запрацює і в Україні, тому слід заздалегідь провести роз'яснювальну роботу і розставити таблички, що попереджають водіїв стежити за дорогою, відвідувачів парку, не топтати газон і так далі. Наочний приклад на ютубі ", - йдеться в тексті.

Психологи, тим часом, відзначають, найчастіше в віртуальний світ з головою занурюються підлітки, тому батькам до нової забаві варто поставитися серйозно. В першу чергу, фахівці радять батькам залучати своїх дітей в інші, реальні гри.

"Мінус віртуальної гри, як і соціальних мереж - діти йдуть від реального життя. Тим самим може викликати залежність. Дітям до 5 років не можна дозволяти грати в онлайн ігри. Старшим дітям - не більш години. Сучасним батькам потрібно більше приділяти увагу своїм дітям, розвивати можливості і здібності дитини, поважати його інтереси, зайняти більш захоплюючими іграми в реальному житті. і головне контролювати соцмережі ", - розповідає психолог Тетяна Балан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гра "Pokemon Go" #"Pokemon Go" в Тернополі
Останні новини
Оголошення
live comments feed...