Тернопільські спортсменки готуються до Чемпіонату Європи з боксу

Тернопільські боксерки Олеся Крисюк та Христина Дядьо у складі збірної України серед юніорок та молоді провели навчально-тренувальний збір у Івано-Франківську. Наші землячки активно готуються до майбутнього чемпіонату Європи з боксу у Туреччині.

- Збори у Івано-Франківську тривали впродовж двох тижнів, - каже 20 хвилин тренер Руслан Фірман. – Це були загальні збори команди. Разом із нашими дівчатами збір проходити 20 боксерок з Італії та по 6 з Ірландії та Латвії.

За словами Руслана Фірмана, фінальним етапом збору були спаринги дівчат між собою.

- Олеся Крисюк провела три поєдинки у вазі 70 кг, - продовжує тренер. – Спочатку вона перемогла ірландку, потім виграла у італіки та наприкінці збору перемогла боксерку з Латвії. Щодо Христини Дядьо, то вона обидва свої бої провела з представницями Італії. В обох дівчина святкувала впевнені перемоги.

До слова, Олеся Крисюк тренується у Тернополі під керівництвом Миколи Петришина та Руслана Фірмана. А Христину Дядьо тренує Олександр Дульнєв. З виїздом на навчально-тренувальні збори дівчатам допоміг президент обласної федерації боксу Євген Степанов, віце-президенти спортклубу "Шкіряна рукавичка" Володимир Бліхар та Іван Супрунюк а також обласне управління спорту.

 - Проведеною роботою на зборах ми задоволені, - каже тренер. – Зараз матимемо кілька днів відпочинку, а уже 1 серпня вирушаємо на ще одні збори у Тисовець, що на Львівщині. Там пробудемо три тижня. Фінальний етап підготовки до чемпіонату Європи повинен пройти на Київщині. Втім, терміни останніх зборів ще не відомі. У зв'язку з подіями у Туреччині терміни проведення чемпіонату можуть або ж змістити, або перенести його у інше місце.

Cпортсменки Чемпіонат Європи з боксу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі