Чому частина тернополян залишилася без гарячої води?

В «Тернопільміськтеплокомуненерго» готуються до опалювального періоду. Аби провести ремонт теплового господарства деякі котельні традиційно вимикають, через що  певний час тернополяни залишаються без гарячої води.

Аби опалювальний період в місті пройшов гладко, у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» готуються до нього з літа. Відповідно до правил технічної експлуатації теплових установок там розробили ряд заходів по ремонту та підготовці теплового господарства. Наразі в 17-ти котельнях відповідні заходи провели, передає ІНТБ

ВІТАЛІЙ ГРУБЕНЮК, начальник виробничо-технічного відділу КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»: «Крім того виконане гідравлічне випробування 80-ти кілометрів теплових мереж. Всього на підприємстві є 151 км теплових мереж. І підготовлено 26 центральних теплових пунктів. І з 18 числа зупинилися ряд котелень, це котельні за адресою бульвар Данила Галицького, 4а, котельні по провулку Цегельна, 1, вул. Франка, 16, Чернівецька, 25а, Шкільна, 5, Бригадна, 46б, Живова, 12, Степана Бандери, 47, Новий Світ, 36, Глиняна, 25б. Тобто, ці споживачі до 22.08 не будуть отримувати послуги з гарячого водопостачання».

Вже з 23-го серпня і в цих будинках гаряче водопостачання відновлять. Також в цьому році планують реалізувати проект «Демо-Україна», який передбачає переведення ряду газових котлів на біопаливо, в котельні на вулиці Купчинського, 14 а.

ВІТАЛІЙ ГРУБЕНЮК, начальник виробничо-технічного відділу КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»: «Там буде встановлено,крім того ІТП в житлових будинках. Їх налічується 24 ІТП, в 11 житлових будинках, тому що на цій території є лікарня, тобто, ще Дитяча обласна лікарня, 2-га міська лікарня, вони також будуть брати участь у цьому проекті, в них будуть встановлені індивідуальні теплові пункти (ІТП). Перш за все – це перемога для споживачів. Це приготування гарячої води безпосередньо вдома, в будинку, що немає втрат. І можливість погоднього регулювання. Тобто, кількість тепла передбачається використовуватися відповідно до погодних умов».

Наразі, вже був оголошений тендер, зараз оцінюють тендерні пропозиції і визначають переможця. Після чого з ним заключать договір та розпочнуть роботи. Загалом, проектом передбачено 770 тисяч євро на теплозбереження.

Тернопіль гаряча вода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі